Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ

Проща аграріїв Тернопільщини до Зарваниці

1 перегляди

XVII професійна проща працівників агропромислового комплексу Тернопільщини відбулася сьогодні, 25 червня, в Марійському духовному центрі «Зарваниця». Цьогоріч паломництво було приурочене 130-тій річниці з Дня народження Блаженнішого патріарха Йосифа Сліпого.  Участь у паломництві взяли працівники департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОВА,  керівники сільськогосподарських підприємств, очільники та працівники фермерських господарств нашої області.

Головною подією стала Архиєрейська  Свята Літургія, яку в малій базиліці Зарваницької Богородиці очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк у співслужінні ректора Марійського духовного центру о. м. Володимира Фірмана  і сотрудника о. Андрія Шалая.  У пастирському слові, звертаючись до присутніх, архиєрей поставив за приклад любов патріарха Йосифа до української землі, адже у своїй книзі “Спомини” Блаженніший з великою любов’ю розповідає про рідні поля навколо родинного села Заздрість. Коли його звільняли з каторги, перші слова які він промовив були: чи зможе Він повернутися на свою рідну землю?

Після спільної молитви владика Теодор щиро привітав заступника голови Тернопільської обласної військової адміністрації п. Ігоря Гайдука, директора департаменту  агропромислового розвитку Тернопільської ОВА п. Володимира Стахіва й усіх паломників, які прибули до відпустового центру, подякував за їхню невтомну й таку необхідну у воєнний час працю й любов до рідної землі. Провідним працівникам аграрної галузі владика вручив подячні грамоти. В знак вдячності за багаторічну духовну опіку аграрії подарували паломницькому центру Євхаристійний набір.

пресслужба Марійського духовного центру

Вам може також сподобатися