Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ

Відгуки та пропозиції залишайте на цій сторінці. Щиро вдячні за Ваш час.

Зробити запис у книгу відгуків

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
Можливо, що ваш запис буде видно в книзі гостей лише після того, як ми його переглянули.
Ми залишаємо за собою право редагувати, видаляти чи не публікувати записи.
3 записи
Леонід та Тетяна Богданови Леонід та Тетяна Богданови від Краматорськ написав 10.06.2024 в 20:43
Слава Ісусу Христу! В 2023 році ми жили в Марійському духовному центрі в Зарваниці. Дуже гарні люди, гарні священники, всіх пам'ятаємо особливо о.Андрія, о.Ігоря, о.Миколу, о.Зіновія, владику Василя, владику Володимира, а також всіх, хто працює і підтримує віру і надію в майбутнє. Дякуємо Богу за те, що мали за честь спілкуватись з ними, за ту віру, яку ми отримали, за віру в перемогу, за підтримку. Слава Богу в Пресвятій Діві Маріі! Ви назавжди залишаєтесь в наших серцях і думках Хай Бог береже Вас Ваших рідних і близьких. Здоров'я і ПЕРЕМОГИ! Слава Україні Слава Ісусу Христу!
Петро Петро від Калуш написав 09.02.2024 в 22:26
2010 рік. Ніяк не можу знайти роботу. Перебиваюся випадковими підробітками. 28 серпня того року поїхали ми з тепер вже дружиною до Зарваниці. Перед іконою я молився, щоби знайти мені хоч якусь роботу. У грудні цього ж року у газеті, якою дружина ось-ось мала розпалити в печі побачила оголошення, що був потрібний працівник мого фаху. Працюю там і до тепер... 2014 рік на роботі був дуже важкий для мене. Через безкінечні телефонні дзвінки вирішив, що того року 28 серпня на Успіння до Зарваниці не поїду. 28 серпня ламається на підприємстві техніка. Телефонує постачальникові, чи має потрібну запчастину. Має. Сідаю в машину, їду до Тернополя. В Тернополі, очікуючи свого постачальника якось майже підсвідомо вмикаю навігатор, вводжу "Зарваниця", з сумом вимикаю навігатор. Підвозять мені запчастину, везу її на роботу. Якось не зовсім свідомо і забувши про те, що вводив у навігаторі "Зарваниця" їду за вказівками типу "поверніть праворуч", "поверніть ліворуч". в якусь мить помічаю, що їду ніби не туди, не за звичним маршрутом. Раптом бачу табличку "Вишнівчик", потім "Зарваниця"... Чи не диво?.. НЕ можу передати, яку я тоді біля каплички у робочому одязі відчував радість...
Володимир Володимир від Дрогобич написав 18.01.2024 в 23:42
Слава Ісусу Христу! Був у Зарваниці в жовтні 2023 року перший раз. Дуже гарне місце. А вода і справді цілюща! Дякую Богу за все. Дякую Пресвятій Діві Марії за її опіку над нами. Слава Богу, честь Марії, нам мир!