Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ

Священники із Зарваниці молилися за мир в Україні разом з архієпископом Болоньї

0 перегляди

У неділю, 30 січня, адміністратор Марійського духовного центру «Зарваниця» о. Ігор Засійбіда та протоієрей, парох церкви Святого Миколая м. Тернополя й будівничий сакрального комлексу “Український Єрусалим” о. Любомир Зозуляк, перебуваючи з робочим візитом в Італії, відвідали українську парафію Святого Михаїла у м. Болоньї. Священники долучилися до спільної молитви за Україну, яку очолив  архиєпископ і митрополит Болоньї Маттео Марія, Кардинал, Дзуппі. Молитва за мир в Україні та світі тривала на заклик Святішого Отця Папи Франциска.

Зустрів високоповажних гостей декан Флорентійсько-Болонського деканату о. Михайло Бойко. Після спільного молитовного благання кардинал приступив до копії Чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої й разом з душпастирями та парафіянами поручив опіці Пресвятої Богородиці весь український народ.

У пастирському слові  архиєпископ висловив свою підтримку українцям та наголосив, що Вселенська Церква, а в тому числі й архиєпархія Болоньї єднаються у молитві за мир та припинення війни в Україні. Від імені архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка о. Ігор Засійбіда запросив кардинала відвідати Україну та Марійський духовний центр «Зарваниця».

Вам може також сподобатися