Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ

Всеукраїнське професійне паломництво працівників управління ДСНС України

0 перегляди

У неділю,12 вересня, напередодні Дня рятувальника у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулося Всеукраїнське професійне паломництво працівників Управління ДСНС України. Проща об’єднала  працівників служби надзвичайних ситуацій у Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Рівненській областях, а також їхні сім’ї та родини.

За доброю традицією, яка сформувалась впродовж років проведення цієї прощі, рятувальники пройшли процесійною ходою від парафіяльного храму Пресвятої Трійці та Покрову Пресвятої Богородиці до чудотворного місця. На подіумі Марійського духовного центру відбулася Архиєрейська Божественна  Літургія, яку очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк у співслужінні адміністратора Малої базиліки о. м. Дмитро Квича, сотрудника МДЦ о. Миколи Медюха, а також священників-учасників пішої прощі «Стежками Патріарха Йосифа». Після Богослужіння владика Теодор привітав учасників професійного паломництва, подякував за професіоналізм і відвагу, яку вони демонструють у своєму служінні щоденно.

На пам’ять про це паломництво єпископ вручив подячні грамоти та ікони Богородиці очільникам структур:  п. Віктору Маслею – начальнику Головного управління ДСНС України в Тернопільській області я, п. Володимиру Чернецькому – начальнику Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області, п. Сергію Михайлюку – начальнику Головного управління ДСНС України в Чернівецькій області та  п. Сергію Круку – начальника Головного управління ДСНС України в Рівненській області.

Також владика Теодор сердечно привітав учасників пішої прощі «Стежками Патріарха Йосифа» із Заздрості до Зарваниці, що відбулася у суботу, 11 вересня. Паломники прибули з Києва, Кам’янець-Подільського та інших міст. Архиєрей подякував духівникам о. Андрію Боднаруку, диякону Юрію Вольбину, які  супроводжували піше паломництво.  Опісля традиційно відбулося освячення води, після чого паломники відвідали святині Марійського духовного центру.

прес-служба Марійського духовного центру

фото https://tr.dsns.gov.ua/

Вам може також сподобатися