Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ

Митрополит Василій зустрічається і підтримує на дусі піших прочан до Зарваниці

0 перегляди

Архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) особисто зустрівся з найчисельнішими групами паломників, які сьогодні, 16 липня, пішки вирушили на Загальнонаціональну прощу до Зарваниці з Тернополя та інших міст Тернопільщини, зазначили на сайті Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Кир Василій висловив щирі слова вдячності за їх духовний подвиг і витривалість у ці особливо спекотні дні іти до чудотворної ікони Матері Божої. Архиєрей побажав кожному щедрих Божих благословень, щоби їх молитва була почута Богом та благословив на подальшу путь.

До колони, яка вирушила з Тернополя, примкнули паломники з Великої Березовиці, Мишкович, Микулинець та інших сіл. Перша група зупинилася на нічліг у Струсові. Інша група іде маршрутом Тернопіль-Ішків-Зарваниця і зупинилася на нічліг у с. Ішків. У місцях зупинки священнослужителі сповідають вірних та відслужили Святу Літургію. Прибудуть до Зарваниці паломники завтра близько 15 години.

До слова, Зарваниця у ці години приймає чисельну групу прочан із Хмельницького та Кам’янця-Подільського, яку веде єпарх Кам’янець-Подільський Іван Кулик. Люди ідуть пішки 5 днів. Також прибувають вірні зі Славути, Красилова, Сатанова, Шепетівки, Полонного та інших сіл та містечок Хмельниччини.

Особливо радісною була зустріч кир Василія зі священником Одеського екзархату УГКЦ о. Дмитром Онуфриком, який зі своєї дружиною та 3 маленькими дітьми ідуть вже тривалий час пішки до Зарваниці.

http://www.tze.org.ua

Вам може також сподобатися