Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ

Професійна проща журналістів до Зарваниці

0 перегляди

У неділю, 6 червня, працівники медійної сфери Тернопільщини, з нагоди свого професійного свята, взяли участь у V професійному паломництві журналістів до Зарваниці. Духовна мандрівка розпочалася у парафіяльному храмі Пресвятої Трійці та Покрови Пресвятої Богородиці, де з журналістами зустрівся декан Зарваницький о. Володимир Топоровський. Він ознайомив паломників з історією виникнення відпустового місця. Після спільної молитви перед чудотворною іконою Зарваницької Матері Божої учасники відправилися до Марійського духовного центру.

Головною подією паломництва стала Архиєрейська Божественна Літургія, яку на подіумі МДЦ очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) у співслужінні ректора Марійського духовного центру о. м. Володимира Фірмана, сотрудника о. Андрія Шалая , прес-секретаря Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Олега Харишина. Після богослужіння митрополит Василій щиро привітав прочан з нагоди Дня журналіста.

У каплиці над джерелом відбулося освячення води, також митрополит Василій кожному учаснику паломництва уділив архиєрейське благословення та подарував пам’ятні іконки Богородиці. На завершення духовної подорожі диякон Андрій Люшняк супроводжував працівників медіа святинями Марійського центру, крім цього відбулася спільна молитва на Хресній дорозі та в Українському Єрусалимі.

 

прес-служба Марійського духовного центру

Вам може також сподобатися