Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ

«Уся Церква підносила неустанну молитву до Бога» із Зарваниці

0 перегляди

Молитва на вервиці зі Святішим Отцем Франциском, Папою Римським, яка об’єднала вірних Католицької  церкви з різних куточків світу, відбулася в четвер, 27 травня, в Марійському духовному центрі «Зарваниця». Цю величну молитву в малій базиліці Зарваницької Матері Божої очолив Отець і Глава нашої церкви, Блаженніший Святослав (Шевчук) спільно з Синодом єпископів УГКЦ.

До молитовного марафону долучились священники Марійського духовного центру, монашество, студенти Тернопільської вищої духовної семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого, учениці Тернопільського обласного ліцею «Знамення», члени пластової станиці «Зарваниця»,  представники влади та добродії. Трансляція здійснювалася у прямому ефірі на офіційних каналах Ватикану, сторінках Марійського духовного центру й телеканалі Тернопіль 1.

Головний намір молитви, яка об’єднала всю Католицьку Церкву,  – припинення пандемії, спричиненої поширенням коронавірусної інфекції, відновлення соціального добробуту.  Крім цього молитва в Зарваниці підносилась за безробітних та осіб, які через пандемію втратили засоби для існування.

Нагадаємо, що з благословення Папи Франциска кожного дня протягом місяця травня триває молитовний «марафон», в якому залучено тридцять Марійських духовних центрів у всьому світі. Організували цю особливу ініціативу Папська Рада сприяння новій євангелізації. Щоденно кожен відпустове місце проводить молитву Розарію своєю місцевою мовою та у спосіб, притаманний місцевим звичаям.

Варто зазначити, що в Українській греко-католицькій церкві триває молитовна ініціатива «Вервиця єднає», започаткована Блаженнішим Святославом 14 жовтня 2020 року, в день Покрови Пресвятої Богородиці. Символом цієї щоденної молитви, яка об’єднує вірних нашої церкви по всьому світі, стала вервиця з бурштину. Саме таку особливу вервицю Блаженніший передав студенту першого курсу ТВДС ім. патріарха Йосифа Сліпого Назарію Рогалі.

прес-служба Марійського духовного центру

Вам може також сподобатися