Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ

Реколекції членів спільноти «Подружні зустрічі»

1 перегляди

У неділю, 7 березня, в Марійському духовному центрі «Зарваниця» завершилися трьохденні реколекції для подружніх пар, організовані Тернопільським осередком спільноти «Подружні зустрічі» та національними лідерами п. Богданом та п. Ольгою  Чайківськими. Участь у цьому знаковому часі духовної віднови взяло 13 подружжів, в тому числі й священичі, та  3 пари аніматорів.

Важливо, що у Великий піст виникає зацікавленість цим рухом, адже кожна пара, відвідавши таку зустріч, може почерпнути щось нове й особливе для себе. «Реколекції завершились, а почуття переповнюють. Відчуваємо радість, спокій, вдячність. Ми щасливі…» – висловлюють свої почуття організатори.

Духовний супровід здійснювали о. Мирон Сачик, голова комісії в справах родини Тернопільсько-Зборівської архиєпархії та сотрудник МДЦ «Зарваниця» о. Микола Медюх. Окрім духовних вправ, живого діалогу в спільноті, подружні пари приступили до Святих Таїнств, відвідували святині Марійського духовного центру,  молились біля чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої у парафіяльному храмі. Особливою стала традиція участі в урочистій Божественній Літургії, якою завершується час перебування учасників у святому місці.

«Це свіжий подих, щоб нагадати собі, хто ми є один для одного; це хороша зупинка від щоденного побуту; це новий досвід, який ми запам’ятаємо на довго…» – поділилися враженнями учасники реколекцій.

Вам може також сподобатися