Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ

Проща працівників соціальної сфери та Пенсійного фонду

0 перегляди

VIIІ професійне паломництво працівників соціальної сфери та Пенсійного фонду Тернопільської області відбулася в суботу, 17 жовтня, у Марійському духовному центрі «Зарваниця». Через карантинні обмеження цього року участь в прощі взяли невелика кількість паломників, але відсутні єднались у спільній молитві. За традицією, напередодні свого професійного свята, працівники соціальної сфери, їхніх родини й ветерани цих служб приїхали до відпустового місця, щоби подякувати Господеві за усі лаки та просити Його заступництва на майбутнє.

Головною подією паломництва стала участь у Архиєрейській Святій Літургії, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) у малій базиліці Зарваницької Богородиці. В часі проповіді до присутніх звернувся адміністратор малої базиліки о. м. Дмитро Квич. Він наголосив, на особливості професії, яку обрали працівники соціальної сфери. Адже щоденно вони мають нагоду стати прикладом великого милосердя й турботи про ближніх.

Після богослужіння митрополит Василій теплими словами привітав усіх учасників паломництва та  висловив щиру подяку, за їх щоденну працю. На завершення прочани відвідали святині Марійського духовного центру.

До слова, паломництво працівники соціальної сфери та Пенсійного фонду завершує професійні прощі до Зарваниці, які цього року проходили в особливий спосіб.

прес-служба Марійського духовного центру

Вам може також сподобатися