Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ

Квіти як символ вічної надії

0 перегляди

Цього року через епідемію коронавірусу ми по-особливому переживаємо зустріч з Воскреслим Спасителем. Залишаючись у своїх домівках протягом усіх свят, кожен з нас відчув велику потребу в живому спілкуванні, спільній молитві та  можливості відвідати Божий храм. Але для нас, християн, в часи випробувань головною чеснотою є надія на Боже милосердя, сподівання, що тривога, смуток минуть і настане безмежна радість для кожного.

Будучи одним з найбільших відпустових місць, Марійський духовний центр «Зарваниця» особливо відчуває наслідки карантинних обмежень через відсутність паломників. Але сповнені надії на Господа ми продовжуємо готуватись до зустрічі з прочанами.

Сьогодні, 27 квітня, на площі Марійського духовного центру було висаджено квіти, як символ вічної надії.  З великим сподіванням на краще небайдужі люди висаджували ці, ще не дуже міцні рослини, вкладаючи у працю свою старанність і ніжність. І зацвіте кожна квітка любов’ю і вдячністю, як молитва до Матері Божої за порятовану Україну і цілий світ.

прес-служба Марійського духовного центру

Вам може також сподобатися