Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ

У Зарваниці відбулася зустріч членів «Ордену Хрестоносців»

0 перегляди

27-28 грудня у реколекційному будинку Марійського духовного центру «Зарваниця» відбувся зимовий з’їзд членів «Ордену Хрестоносців» імені Митрополита Андрея Шептицького, який утворюють п’ятий курінь Уладу Старших Пластунів і двадцятий курінь Уладу Пластунів Сеньйорів.

Під час зустрічі, в якій взяли участь єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор (Мартинюк) та єпископ Бучацький владика Димитрій (Григорак), активні члени куреня, до яких входять і священники Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, а також студенти Тернопільської вищої духовної семінарії, обговорили актуальні питання, щодо розвитку «Пласту» та ділилися власним досвідом праці в організації. Головна мета, яку перед собою ставили учасники зустрічі, – знайти шляхи впровадження та збереження християнських цінностей у вихованні юних членів скаутського руху в Україні.
У суботу всі учасники з’їзду взяли участь в Архиєрейській Божественній Літургії, яку в церкві Пресвятої Євхаристії очолив владика Теодор.

Довідка: «Орден Хрестоносців» – організаційна одиниця «Пласту» – Національної скаутської організації України. Орден був заснований шістнадцятьма пластунами у березні 1946 року, у місті Траунштайн в Баварії, Німеччина. На сьогодні в курені нараховується близько 60 членів, більшість з яких зосереджена в США та Україні. Серед членів Ордену є багато відомих громадських та культурних діячів, військових, політиків, науковців, економістів та ін.

прес-служба Марійського духовного центру

Вам може також сподобатися