Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ

Новий медпункт – результат спільної діяльності громади й соціальних підприємств

0 перегляди

8 листопада у селі Сапова, що неподалік Зарваниці,  відбулося відкриття оновленого пункту тимчасового базування надання медичної допомоги, який спільними зусиллями голови Золотниківської об’єднаної територіальної громади п. Данила Бугая та соціального підприємства «Зарваниця АГРО» було перенесено та капільно відремонтовано.

Відбулося відкриття за участі ректора Марійського духовного центру, засновника соціальних підприємств у Зарваниці о. м. Володимира Фірмана, заступниці голови Золотниківської ОТГ п. Ольги Кузьменюк, старости сіл Зарваниця та Сапова п. Світлани Грабик, завідуючої фельдшерським пунктом п. Юлії Шуфліти, сімейного лікаря Вишнівчицької амбулаторії  п. Зиновія Скірака, а також  жителів села. Парох церкви Покрови Пресвятої Богородиці с. Сапова о. Януарій Твердун відслужив чин освячення та благословення нового приміщення. Після цього о. Володимир висловив сподівання, що така діяльність служитиме прикладом  для свідомих громадян, які готові брати відповідальність та створювати свої благодійні проекти. Також як представник ОТГ п. Оля запевнила селян у подальшій співпраці та підтримці зі сторони громади.

У Сапові як і в більшості маленьких сіл проживають переважно люди похилого віку, які не  мають можливість часто відвідувати районні чи місцеві лікарні для отримана допомоги. Тому, щоби краще дбати про їхнє здоров’я та надавати більш якісні медичні послуги, було відновлено та оснащено нове приміщення пункту невідкладної медичної допомоги.

прес-служба Марійського духовного центру

Вам може також сподобатися