Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ

Духовний відпочинок для молодих подружніх пар відбувся у Зарваниці

0 перегляди

З благословення адміністратора Архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці Тернополя отця Ореста Павліського 26-27 жовтня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбувся духовний вікенд для групи молодих подружніх пар, що отримали Святу Тайну Подружжя в Архикатедрі впродовж 2019 року.

Зустріч організовали священики Архикатедрального собору з метою духовного супроводу молодих сімей, щоб дати їм можливість зустрітися разом, помолитися, поділитися досвідом, а також дізнатись більше про будування сімейних стосунків в перший період шлюбного життя. Учасники слухали пізнавальну лекцію «Mr and Mrs» та сімейну молитву «П‘яти пальців» під проводом отця-доктора Мартина Хоміва, взяли участь у пізнавальній екскурсії Марійським духовним центром, яку провів отець Ігор Дармограй.

Особливим став вечір-ділення, де при теплі та світлі вогню молоді люди ділилися між своїми переживаннями, радостями та турботами, а також мали можливість запитати у священників про те, що їх турбує. Кульмінацією цих двох днів духовної віднови стала Божественна Літургія у храмі копії Хатини Матері Божої, яку очолив отець Роман Демуш.

Особливістю такого духовного відпочинку стала присутність священників разом з їхніми дружинами та дітьми, що творило душевну родинну атмосферу.

повідомляє сторінка Архикатедри

Вам може також сподобатися