Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ

Проща сільських жінок до Зарваниці з нагоди «професійного» свята

0 перегляди

15 жовтня, з нагоди Міжнародного дня сільських жінок, у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулося паломництво мешканок селищ Львівщини та інших областей Західної України, яке організувала Львівська аграрна дорадча служба на чолі з президентом п. Іваном Паньковим. Участь у паломництві взяли жінки-фермерки, члени кооперативів «Загора», «Покрова», «Єдність Л», «Колос Агро», викладачки та працівниці ЛАДС, КО «Рівноправність».

Розпочалася ця особлива проща участю паломниць у Святій Літургії, які у церкві Пресвятої Євхаристії відслужив сотрудник Марійського духовного центру о. Микола Медюх. Після Літургії о. Микола висловив щиру подяку жінкам , які проживають у селах та займаються сільським господарствам, наголосивши на великій важливості їхнього служіння, а також привітав жінок з іхнім «професійним» святом.

Також прочанки з молитвою та роздумами пройшли Хресною дорогою, відвідали унікальний комплекс «Український Єрусалим». Завершилося паломництво неформальною зустріччю всіх учасників паломництва у конференційному залі МДЦ «Зарваниця», під час якої присутні обговорили цікаві та актуальні питання, підкреслили важливу роль жіночої праці у сільській місцевості.

Львівська аграрна дорадча служба (ЛАДС) була створена 12 червня 2000 року внаслідок реалізації проекту TACIS Європейського союзу у 1998-2000 років. Діяльність дорадників спрямована на формування у селянства сучасної ринкової культури та поведінки, нового типу економічного мислення і створює передумови зростання на цій основі добробуту сільського населення.

прес-служба Марійського духовного центру

Вам може також сподобатися