Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ

Відбулася Ювілейна піша проща членів спільноти «Подружні зустрічі»

0 перегляди

15 червня, незважаючи на спекотну погоду,  члени спільноти «Подружні зустрічі» разом зі своїми родинами взяли участь в Ювілейній пішій прощі до Зарваниці. В часі паломницької подорожі духовний супровід здійснював координатор спільноти «Подружні зустрічі» в Тернопільсько-Зборівській архиєпархії о. Андрій Пиптик разом з іншими священнослужителями.

Розпочалася піша хода Молебнем до Богородиці  у музейно-меморіальному комплексі Патріарха Йосипа Сліпого в с. Заздрість. Паломники, йдучи Хресною дорогою від Заздрості до Зарваниці, молилися за мир та цілісність України, співали пісень та приступали до Святої тайни Сповіді. Прибувши до парафіяльної церкви Пресвятої Трійці та Покрови Пресвятої Богородиці, паломники приступили до чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої.

16 червня, на празник Зіслання Святого Духа, подружні пари взяли участь у святковій Божественній Літургії, яку відслужили адміністратор собору Зарваницької Матері Божої о. м. Дмитро Квич та о. Андрій Пиптик.

Після Богослужіння о. Дмитро привітав  членів спільноти, побажав їм Божої присутності , великої любові та прагнення до святості у таїнстві Подружжя. Також від імені архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка) та священиків Марійського духовного центру о. Дмитро привітав з шістнадцятою річницею священичого служіння о. Андрія Пиптика. Завершилося паломництво водосвяттям та спільною молитвою на Хресній дорозі.

прес-служба Марійського духовного центру

Вам може також сподобатися