Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ

Відбулася VIІІ проща інтернатних закладів

2 перегляди

Сьогодні, 17 травня, у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася VІІІ Проща освітніх закладів інституційного типу Тернопільської області з нагоди Дня захисту дітей.

Розпочалося паломництво спільною Божественної Літургії у соборі Зарваницької Матері Божої, яку очолив адміністратор Собору о. м. Дмитро Квич. Під час молитви вихованці освітніх закладів зачитували намірення, у яких головним було прохання миру та заступництва Пресвятої Богородиці для України.

Після Богослужіння о. Дмитро наголосив, що «кожна людина, дитина має дуже велику цінність у Бога, і тому, прибувши на прощу до Зарваниці, кожен з нас має подякувати Господу за безцінний дар – життя». Також отець побажав усім присутнім  правдивої радості, сили, витривалості та Божої мудрості, адже «життя наше ми можемо прожити лише раз».

У каплиці над джерелом відбулося освячення води. Після цього спільно молилися Хресну дорогу, розважання якої виголошували вихованці закладів інституційного типу. Завершилася проща духовно-мистецькою програмою в «Українському Єрусалимі».

прес-служба Марійського духовного центру

Вам може також сподобатися