Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ

У Зарваниці розпочато період професійних прощ

0 перегляди

14 квітня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася VII  проща працівників житлово-комунального господарства. Це паломництво є першим з шістнадцяти запланованих  у 2019 році професійних прощ до Зарваниці. До відпустового місця комунальники прибули з Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей.

Розпочалось паломництво Божественною Літургією у Соборі Зарваницької Матері Божої, яку очолив адміністратор собору о. м. Дмитро Квич. По завершенню Богослужіння о. Дмитро щиро вітав прочан та вручив пам’ятні ікони Богородиці п. Дмитру Пастернаку – начальнику управління житлово-комунального господарства Тернопільської облдержадміністрації та головам профспілок працівників комунальних господарств Тернопільщини, Львівщини та Івано-Франківщини.

Також 14 квітня завершилася піша проща «Слідами Патріарха Йосифа» із Заздрості до Зарваниці. Участь у ній взяли паломники з Києва, Одеси,  Кам’янця-Подільського, Львова, Тернополя та інших міст. Духовно опікувалися прочанами священики з Києва: о. Андрій Боднарук та д-н Юрій Вольбин.

Опісля відбулось освячення води, а в каплиці Св. Юрія Переможця відслужили Панахиду за героями, які віддали життя за волю і незалежність України. Відтак завершилося паломництво спільною молитвою в унікальному комплексі копій споруд Святої землі – «Українському Єрусалимі».

прес-служба Марійського духовного центру

Вам може також сподобатися