Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ

Реколекції для учасників спільноти «Подружні зустрічі»

0 перегляди

Реколекції для учасників спільноти «Подружні зустрічі», організовані Тернопільським та Чортківським осередками спільноти, відбулися цими вихідними, 16-18 листопада, у Марійському духовному центрі «Зарваниця». Участь у реколекціях взяли 10 подружніх пар.

Духовні науки для учасників виголошували духівник заступник голови Комісії у справах родини Бучацької єпархії о. Іван Микитюк та сотрудник МДЦ Зарваниця о. Микола Медюх.
«Щасливі усмішки, сяючі очі, сповнені благодаті і вдячності серця,- такими від’їжджали додому учасники цих реколекцій та аніматори» – зазначають організатори реколекцій.

Чергові зустрічі подружніх пар відбудуться 30 листопада – 2 грудня та 14-16 грудня 2018 р.Б. До участі запрошуються обов’язково разом чоловік і дружина. Отримати додаткову інформацію та записатись на реколекції можна за телефоном 097 585 21 95 (Софія).

На Подружні Зустрічі приходять люди різного віку, з різним терміном досвіду в подружньому житті і різною мірою набожності, з різними почуттями, які пов’язують або розділяють подружжя. Запрошуємо кожну пару, яка прагне, щоб їхнє спільне життя безперервно розвивалося.

прес-служба Марійського духовного центру

Вам може також сподобатися