Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ

У Словенії відбулася зустріч представників Марійських духовних центрів Європи

2 перегляди

У святому місці Брезє, що у Словенії, з 25 по 28 вересня 2018 р. Б. відбулася зустріч ректорів «The European Marian Network». На даний час в Європейський зв’язок Марійських духовних центрів входять 22 святих місця.

З благословення Високопреосвященого архиєпископа і митрополита Кир Василія Семенюка Марійський духовний центр Зарваниця представили о. доктор Іван Січкарик – референт зовнішніх зв’язків Тернопільсько-Зборівської   архиєпархії , о. Ігор Засійбіда – адміністратор МДЦ Зарваниця та п. Богдан Буртак – мирянин і меценат.

Знамениту ікону Марії з Ісусом написав художник Леопольд Лайєр приблизно у 1814 р. Перебуваючи в тюрмі, художник молився до Пречистої Діви про своє звільнення і пообіцяв намалювати ікону Божої Матері та подарувати її церкві в Брезє. Вийшовши з тюрми художник дотримав свого слова. З того часу, як ікону розмістили у церкві, і почалися чудесні зцілення. Звертаючись у молитвах до Пречистої Діви люди стали називати ікону «Маріє,помагай».

Ректор Марійського центру у Брезє о. Роберто Бахчіч (Roberto Bahcic) привітавши учасників зустрічі, дав можливість особисто кожному зустрітися із живим свідком чудесного оздоровлення, сестрою Тончкою Крайник, яка на 87 році життя перебуває у доброму здоров’ї та ділиться з іншими радістю, що Бог через Марію доторкнувся до неї.

Надзвичайно промовистою була зустріч з Головою Папської ради з Нової Євангелізації архієпископом Ріно Фізікеллою (Rino Fisichella), на якій обговорювалася тематика: «Роль святих місць у Церкві». Він зазначив, що Санктуарії є місцем спокою і миру, куди люди приходять у різні етапи свого життя. Також архиєпископ наголосив на важливості супроводу паломників та необхідності пояснення всього того, що відбувається під час паломництва у святому місці.

Делегація з України представила ректорам опис діяльності та пасторального служіння Марійського духовного центру Зарваниця. Наступна зустріч у 2019 р. відбудеться в святому місці Левоча, що у Словаччині.

 прес-служба Марійського духовного центру

Вам може також сподобатися