Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ
IMG 6066

Тисячі вірних взяли участь у поході зі свічками у Зарваниці

0 перегляди

Увечері 27 серпня тисячі вірних із запаленими свічками пройшли головною вулицею Зарваниці, співаючи пісню «Із Києва міста». Традиційно похід зі свічками розпочався біля парафіяльного храму Пресвятої Трійці та Покрову Пресвятої Богородиці і завершився біля монументу Пресвятої Богородиці на чудотворному місці. Відтак  владика Василь Івасюк, єпарх Коломийський та єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк спільно з духовенством відслужили Молебень до Пресвятої Богородиці.

Опісля до усіх присутніх  звернувся о. Франческо Паттон, ЧБМ, хранитель Святої землі, роздумуючи над значенням паломництва у житті християнина. «Паломництво є пов’язане з бажанням іти слідами Ісуса, щоб могти побачити і доторкнутися до місць, де Він проповідував, жив, творив чудеса, був розп’ятий і помер за нас, був похований, щоб воскреснути третього дня. Іти по стопах Ісуса – це найкращий опис, який означає бути Його учнями, бути християнами!» – підкреслив о. Франческо.

IMG 6066

DSC 0105

DSC 0109

IMG 6061

IMG 6072

прес-служба Марійського духовного центру Зарваниця


Актуальні новини Марійського духовного центру Зарваниця читайте на сторінці https://www.facebook.com/zarvanytsya. Приєднуйтеся


 

Вам може також сподобатися