Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ
IMG 5923

«Тут спочиває Боже ім’я», – Глава УГКЦ під час відкриття «Українського Єрусалиму»

2 перегляди

Тисячі паломників 27-28 серпня прибули на прощу до Марійського духовного центру Зарваниця та взяли участь в освяченні «Українського Єрусалиму» – копії комплексу споруд Святої землі. Освятив цей унікальний архітектурний комплекс Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав, спільно з архієреями УГКЦ та чисельним духовенством.

Особливими гостями цієї події стали кустодій (хранитель) Святої землі о. Фраческо Паттон, ЧБМ, та вікарій Святої землі о. Добромір Яштал, які прибули на запрошення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка. Також  вони привезли  камінь із Гробу Господнього, який вмонтують в копію споруди у Зарваниці.

«У цій хвилині на наших очах і нашими грішними руками здійснилося Боже діло. Ми сьогодні урочисто прикликали благодать Святого Духа, для того, щоб освятити місце, яке є копією града Єрусалиму, місце, яке наш народ вже назвав «Українським Єрусалимом», – зазначив Блаженніший Святослав і згодом додав:  Немає в Україні кращого місця, де вперше в історії нашої землі є споруджений Український Єрусалим,  ніж у Зарваниці. Це місце, яке сам Господь через свою Непорочну Матір обрав, як місце зустрічі з українським народом, який став Богом вибраний 1030 років тому, у Хрещенні Святого рівноапостольного князя Володимира.

На завершення Глава Церкви зазначив, що «тут лунатиме молитва за мир в Україні, адже мир є даром, який у свій час Господь пошле нам за молитвами Божого люду.  Віримо, що в день, коли ми поблагословили «Український Єрусалим», тут спочиває Боже ім’я».

IMG 5923

прес-служба Марійського духовного центру Зарваниця


Актуальні новини Марійського духовного центру Зарваниця читайте на сторінці https://www.facebook.com/zarvanytsya. Приєднуйтеся


 

Вам може також сподобатися