Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ
9b61c9add26ae66de11f78f97af7a160 XL

У Зарваниці проходить VIII практичний спецкурс ПМВ УГКЦ з місійного служіння

1 перегляди

26 червня у Марійському духовному центрі Зарваниця розпочався VIII практичний спецкурс з місійного служіння, організований Пасторально-міграційним відділом УГКЦ для семінаристів передостаннього року навчання. Участь у спецкурсі, який триватиме до 1 липня, беруть близько 90 вихованців усіх семінарій УГКЦ в Україні.

Розпочалася зустріч виступом Голови ПМВ, Єпископа-помічника Київської архиєпархії Владики Йосифа Міляна, який розповів семінаристам про діяльність Пасторально-міграційного відділу та про потреби Київської архієпархії. Владика відзначив, що ПМВ опікується 44 країнами світу, де немає ієрархічних структур УГКЦ, і дбає про те, щоби забезпечити духовні потреби вірних на тих теренах. Голова ПМВ зауважив, що спецкурс покликаний практично  представити семінаристам душпастирську діяльність у цих країнах.

9b61c9add26ae66de11f78f97af7a160 XL

Наступні дні з доповідями виступатимуть Екзарх Луцький владика Йосафат Говера, Екзарх Харківський владика Василій Тучапець, Єпископ помічник Самбірсько-Дрогобицький владика Григорій Комар, екзарх Донецький владика Степан Меньок, Екзарх Одеський владика Михаїл Бубній, єпископ Бучацький владика Дмитро Григорак.

Протягом тижня з семінаристами ділитимуться своїм душпастирським і місіонерським досвідом священики, військові капелани, представники монаших спільнот, експерти з питань міграції та релігієзнавці. Учасники почують свідчення місіонерів з Італії, Угорщини, Казахстану та з місійних теренів різних регіонів України.

IMG 3841

IMG 3835

IMG 3888

IMG 3834

IMG 3893

IMG 3897

http://pmv.ugcc.org.ua

Вам може також сподобатися