Марійський духовний центр ЗАРВАНИЦЯ
vr 17

Прочани вирушили з Тернополя на прощу до Зарваниці

1 перегляди

Понад 1500 паломників, яка за два дні подолають пішки 54 кілометри маршруту Тернопіль-Струсів-Зарваниця, вирушила сьогодні, 14 липня, від Архикатедрального собору Тернополя.

vr 17

Владика Теодор (Мартинюк), Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський, відслужив Святу Літургію для прочан, відтак прочитав молитву благословення, а священики окропили кожного святою водою. Архиєрей запросив вірних особливо молитися за мир в Україні, а відтак сам очолив пішу колону.

Оргкомітет подбав про належні умови для паломників: харчування та нічліг. У Струсові буде відслужено Святу Літургію, а велика кількість священиків спеціально прибула, щоб сповідати прочан. Супроводжує колону карета швидкої допомоги та міліція. Прочани прибудуть у Зарваницю в суботу, після обіду (16 липня).

vr 14

На Загальнонаціональну прощу до Зарваниці прибудуть члени Синоду єпископів УГКЦ та Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, а також посланець Папи Франциска, Префект Конгрегації Східних Церков Леонардо Кардинал Сандрі. Проща приурочена 125-тиліттю з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, 150-тиліттю коронації чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої та молитві за мир в Україні.

Традиційно відбудеться багатотисячний похід зі свічками від парафіяльної церкви до чудотворного місця, де єпископи, священики та вірні молитимуться Молебень до Богородиці та проситимуть у Матері Божої заступництва для українського народу та миру.

Серед запланованих заходів – довгоочікувана зустріч Патріарха Святослав з молоддю, а проти ночі на 16 липня молодь чекає духовний концерт на Співочому полі Зарваниці. Оргкомітет запланував низку цікавих виступів від різні колективів.

vr 19

{eventgallery event=’khoda2017′ attr=images mode=tiles max_images=60 thumb_width=100 offset=0 }

Відео до теми:

{youtube}EPoxJ5M7HaY{/youtube}

{youtube}iNTBMiirFIw{/youtube}

{youtube}3ulUai-0ZjQ{/youtube}

{youtube}Gu8rm_KJKYg{/youtube}

{youtube}FsP4TEpWSAQ{/youtube}

прес-служба архиєпархії

Вам може також сподобатися