Приєднуйтесь до нас

Церковний календар на тиждень

Понеділок, 12 серпня 2019
Понеділок, 12 серпня 2019

Апостолів Сили і Силуана, і тих, що з ними

Апостол Сила жив у І столітті. Товаришував з апостолами Павлом і Петром та допомагав їм у написанні 1-го та 2-го послання до Солунян. Після Собору апостолів він прибув в Антіохію, для роз'яснення соборного послання. Залишившись в Антіохії, ревно допомагав апостолові Павлові в його місіонерських подорожах з Євангельською проповіддю. Згодом в Коринфі був висвячений на єпископа. Загинув мученицькою смертю в Македонії.

Вівторок, 13 серпня 2019
Вівторок, 13 серпня 2019

Святого і праведного Євдокима

Святий Євдоким народився 810 року у побожній християнській родині й походив із Каппадокії, що в Малій Азії. Він служив у війську, був надзвичайно справедливим, багато молився і допомагав бідним. Завдяки бездоганній поведінці, сумлінності у виконанні обов'язків, імператор призначив його комендантом каппадокійського полку. У віці 33 років Євдоким смертельно занедужав. При його гробі діялися численні чуда, тому його нетлінні мощі перенесли до Царгорода, де збудували на честь святого церкву.

Середа, 14 серпня 2019
Середа, 14 серпня 2019

Сімох мучеників Макавеїв, їх матері Соломії і старця Єлеазара

166 року перед народженням Христа сирійський цар Антіох намагався примусити євреїв перейти на поганську віру. Багато юдеїв відступило від правдивого Бога, але деякі залишилися Йому вірними до кінця. Славними мучениками у час цього переслідування стали праведний Єлеазар, Соломонія та її семеро синів. Святі мученики Макавейські загинули в сирійському місті Антіохії. Назву "Макавеї" одержали від Юди Макавея, ізраїльського героя в тогочасній боротьбі за рідний край і Божий закон.

Субота, 17 серпня 2019
Субота, 17 серпня 2019

Сімох юнаків з Ефесу

У давніх життєписах сказано, що у час правління імператора Декія (III ст.) загинули за Христову віру семеро молодих вояків, які походили зі знатних родин. Погани засипали їх живцем у печері, де вони ревно молилися і відважно готувалися до мученицької смерті.

Неділя, 18 серпня 2019
Неділя, 18 серпня 2019

Мученика Євсигнія

Святий Євсигній народився в Антіохії у Малій Азії, був вояком. Прослуживши шістдесят років у війську, він повернувся до рідного міста, де спокійно доживав свого віку як побожний старець. Коли у 362 році імператором став Юліан Відступник, він заборонив Христову віру і намагався відновити в державі поганство. Євсигнія оскаржили за християнську віру і зарубали мечем.


Актуальні новини Марійського духовного центру Зарваниця читайте на офіційній сторінці https://www.facebook.com/zarvanytsya. Приєднуйтеся

official fb page