Понеділок, 03 серпня 2020

Прохання про молитву

Графік прощ - 2019

Розпорядок Богослужінь

Пожертва на МДЦ

Церковний календар на тиждень

Понеділок, 03 серпня 2020
Понеділок, 03 серпня 2020

Святих Симеона, Йоана та Єзекиїла

Святі Симеон та Йоан були побратимами і вели побожне життя. Одного разу вони вирушили до Єрусалима, де вступили до монастиря святого Герасима. Невдовзі пішли в пустелю й замешкали в печері. Там упродовж 29 років вони прославляли Бога молитвою і постом. Опісля побратими розлучилися: кожен пішов своєю дорогою і покликанням. Померли обоє 590 року.

Вівторок, 04 серпня 2020
Вівторок, 04 серпня 2020

Святої Марії Магдалини

Свята Марія Магдалина походила з місцевості Магдалі, що на узбережжі Галилейського озера. Вродлива Марія безжурно проводила час, а згодом стала великою розпусницею. Під впливом Христової науки вона щиро покаялася та покинула блудне життя. Належала до жінок-мироносиць, які прийшли до гробу Ісуса Христа і побачили Його воскреслого. Марія стала благовісницею воскресіння, сповістивши святому Петрові й апостолам цю радісну новину.

Середа, 05 серпня 2020
Середа, 05 серпня 2020

Святих Трофима і Теофіла

Святі мученики Трохим, Теофіл і з ними тринадцять святих мучеників постраждали під час гоніння на християн за імператора Діоклітіана (284-305). Хлопці мужньо визнали свою віру у Христа та відмовилися принести жертву поганським ідолам. За цей вчинок їх засудили до страти. Після численних жорстоких мук Трохима і Теофіла зарубали мечами у 296 році.

Четвер, 06 серпня 2020
Четвер, 06 серпня 2020

Мучеників Бориса і Гліба

Святі Борис і Гліб були синами святого князя Володимира Великого. Обидва князі жили чеснотливим християнським життям і були милосердними до вбогих і знедолених, удовиць і сиріт, тому люди дуже любили їх. Обоє загинули у 1015 році від рук брата Святополка Окаянного, який підступно їх знищив.

П'ятниця, 07 серпня 2020
П'ятниця, 07 серпня 2020

Успіння святої Анни, матері Пресвятої Богородиці

Церква називає Анну праведною, бо вона стала матір’ю Богородиці. Деякі відомості про життя святої Анни ми отримуємо з протоєвангеліє Якова, що належить до апокрифічних книг. Згідно з цим переданням, Анна походила із знатного роду та відзначалася побожністю і милосердям до вбогих. Була дружиною Йоакима. Подружжя довго не мало дітей. Вже у похилому віці у них народилася дівчинка, яку назвали Марією і вона стала матір’ю Ісуса Христа. У цей празник Церква закликає нас оспівувати Христа Господа, що переставив Анну із земного життя до безконечної слави, бо вона "Мати Богородиці і Вседіви".

Святих жінок Олімпіяди і Євпраксії

Приєднуйтесь до нас