Четвер, 29 вересня 2022

b 1 b 2 b 3 b 4

 

yt  txt  fb

Прощі

Більше нема новин

Свячення

Більше нема новин

Ласкаво просимо до Зарваниці

Дні духовної віднови ТМ ТУСК «Обнова» у Зарваниці 

 Із 10 по 12 грудня в чудотворній Марійській святині, духовному центрі «Зарваниця», понад 30 студентів-католиків,які належать до Тернопільського міського осередку Товариства Обнова, взяли участь у передріздвяних реколекціях. Проповідником духовних наук на тему «Шлях до свободи - за історією Мойсея» став ієромонах Згромадження Редемптористів, а також популярний місіонер в суспільних медіа - о. Сергій Гончаров, ЧНІ (Падре Серж), який зараз перебуває на служінні при Українському католицькому університеті в м.Львові.

Під час віднови душі і тіла, обновляни із отцем-духівником щоденно молились Божествену Літургію в храмі Пресвятої Євхаристії, спільно трапезували, переглядали фільми, роздумували над тематичними науками, які, до слова, відбувались надворі, в різних місцях Марійського духовного центру та обмінювались дарунками в часі чудової командної практики «таємний друг». Також була нагода скористатись із особистої молитви в чудотворному місці, практикувались у дотриманні тиші й не використовували надміру мобільні телефони, відклавши усі свої побутові справи. На підтвердження цього одна з учасниць ділиться  враженнями від реколекцій: «Я відпочила морально, відключила мозок і всі проблеми, будні, метушню - все залишила поза межами своєї свідомості! Мені дійсно бракувало цих днів для перезавантаження. Щоб оновитись. Звісно це  не багато, але сама зміна обстановки позитивно вплинула на мене! І оточення теж дуже впливає. Тому,я рада що саме з обновлянами поїхала, адже це вже дуже близькі мені люди» - пише Ірина Мазур.

Загалом тема «Шляхом до Свободи», яку учасники аналізували  в світлі історії Мойсея, розповідає  про зміну своєї зони комфорту, підкорення Божій Волі та її виконанню, якою б вона не була. Адже бути правдиво свобідним, згідно із християнським вченням - це добровільно обирати пропозицію Творця, володіти собою та вийти із дому батьків своїх для реалізації покликання. 

image 66

image 67

image 68

image 65

повідомив Зеновій Літинський 

Приєднуйтесь до нас

Прямі трансляції

Фотогалерея

Божественна Літургія

будні - 7.00, 13.00, 18.00

неділя - 7.00, 8.00, 18.00