Неділя, 05 грудня 2021

b 1 b 2 b 3 b 4

 

yt  txt  fb

Прощі

Більше нема новин

Свячення

Більше нема новин

Ласкаво просимо до Зарваниці

У Зарваниці митрополит Василій уділив ієрейські та піддияконські свячення

Особлива й знакова подія для студентів 7 курсу Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого відбулася у середу , 13 жовтня, у переддень великого празника Покрови Пресвятої Богородиці, у Марійському духовному центрі «Зарваниця». Перед урочистою Архиєрейською Святою Літургією архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівського Василій (Семенюк) уділив семінаристам нижчі свячення, рукоположивши їх на читців, співців, свіченосців, а опісля на піддияконів.

У малій базиліці Зарваницької Матері Божої відбулася урочиста Архиєрейська Літургія.  Митрополиту Василію співслужили ректор ТВДС ім. патріарха Й. Сліпого о. Іван Римар, віце-ректор о. д. Володимир Ковалковський, ректор Марійського духовного центру о. м. Володимир Фірман, адміністратор малої базиліки о. м. Дмитро Квич та інші ієреї. Участь в Літургії взяли нововисвячені піддиякони, їх рідні, близькі та друзі.     

У цей день духовна родина архиєпархії поповнилася нововисвяченим ієреєм. Під час Літургії архиєпископ рукоположив у пресвітери випускника Тернопільської духовної семінарії диякону Миколі Барні. Після Богослужіння митрополит Василій щиро привітав новопоставленого о. Миколу та братів-випускників, які зробили перший крок на дорозі до священства. Архиєпископ подякував батькам і рідним, які були великою молитовною підтримкою для своїх дітей, подякував ректорату ТВДС, викладачам, духівникам, які супроводжували і збагачували їх духовно.

Після цього нововисвячений о. Микола висловив подяку своєму святителеві митрополиту Василію за духовний супровід у час навчання в семінарії, батьківську мудрість, молитву й науку, подякував ректорату Тернопільської  духовної семінарії, адміністрації Марійського духовного центру, батькам, дружині та друзям, кожному хто супроводжував його на дорозі до Священства.

IMG 4152

IMG 4160

IMG 4191

 

Приєднуйтесь до нас

Прямі трансляції

Фотогалерея

Божественна Літургія

будні - 7.00, 13.00, 18.00

неділя - 7.00, 8.00, 18.00