Субота, 13 серпня 2022

b 1 b 2 b 3 b 4

 

yt  txt  fb

Прощі

Більше нема новин

Свячення

Більше нема новин

Ласкаво просимо до Зарваниці

ХІІ День подяки відбувся в колегіумі «Знамення»

У суботу, 1 серпня, у Зарваниці відбувся ХІІ урочистий День подяки в єдиному в Україні закладі для дівчат колегіумі «Знамення».  Цьогоріч цей унікальний заклад закінчили 22 колегіантки-випускниці.

Свято розпочалося з урочистї Архиєрейськї Божественної  Літургії, яку очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор (Мартинюк) у співслужінні адміністратора малої базиліки Зарваницької Богородиці о. м. Дмитра Квича та голови Комісії у справах освіти та виховання нашої архиєпархії о. Миколи Медюха.  Участь у Богослужінні взяла вся колегіальна спільнота, батьки та родичі випускниць. Під час  проповіді  владика наголосив на  важливості виховання сучасної молоді на основі християнських цінностях. Він наголосив, що «колегіум «Знамення» є унікальним навчальним закладом, в якому плекається любов до ближніх…».

Після Літургії голова постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту п. Ігор Леськів та заступник начальника управління-начальник відділу реформування освітньої діяльності управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації п. Анна Зварич вручили випускницям свідоцтва, а владика Теодор уділив кожній колегіантці ієрейське благословення на щасливу життєву стежину. 

Свято продовжилося урочистою академією, яка відбулася на площі Марійського духовного центру, з дотриманням усіх карантинних норм, запроваджених Кабінетом Міністрів України. Впродовж дня у «Знаменні» звучали слова подяки та щира молитва.

DSC 8346

DSC 8377

DSC 8349

DSC 8358

DSC 8356

DSC 8396

DSC 8532

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас

Прямі трансляції

Фотогалерея

Божественна Літургія

будні - 7.00, 13.00, 18.00

неділя - 7.00, 8.00, 18.00