Неділя, 05 грудня 2021

b 1 b 2 b 3 b 4

 

yt  txt  fb

Прощі

Більше нема новин

Свячення

Більше нема новин

Ласкаво просимо до Зарваниці

Матері здійснили пішу прощу до Зарваниці

Вже тринадцятий рік поспіль напередодні Дня матері відбувається піша проща учасниць руху «Матері в молитві» нашої архиєпархії до Зарваниці. Цього року з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка) паломництво відбулося у суботу, 9 травня. Дотримуючись карантинних обмежень та санітарних норм, невелика кількість  матерів разом з духівником руху о. Василем Чамарником пройшли неблизький шлях з Тернополя до Марійського духовного центру, жертвуючи піший хід  за щасливу долю своїх дітей, спокій і мир в Україні, здоров’я лікарів та усіх хворих на коронавірусну інфекцію.

У неділю у малій базиліці Зарваницької Матері Божої відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив архиєпископ і митрополит Василій і до якої за допомогою трансляції єднались тисячі вірних нашої церкви. Після Літургії митрополит сердечно привітав усіх українських матерів зі святом, закликав кожного у цей день подякувати своїм найріднішим, складати за них молитви. Також архиєпископ подякував організатору пішого паломництва матерів, духівнику руху «Матері в молитві» о. Василю Чамарнику.

На завершення студенти 7 курсу Тернопільської вищої духовної семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого представили онлайн-учасникам концертну програму з духовними піснями, привітавши у такий спосіб усіх матерів з цим чудовим святом – Днем матері.

зображення viber 2020 05 09 15 47 22

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас

Прямі трансляції

Фотогалерея

Божественна Літургія

будні - 7.00, 13.00, 18.00

неділя - 7.00, 8.00, 18.00