Неділя, 05 грудня 2021

b 1 b 2 b 3 b 4

 

yt  txt  fb

Прощі

Більше нема новин

Свячення

Більше нема новин

Ласкаво просимо до Зарваниці

ІІІ професійна проща працівників лісового та мисливського господарства

13 вересня, напередодні свого професійного свята, на спільну молитву до Марійського духовного центру «Зарваниця» прибули працівники лісового та мисливського господарства Тернопільської області. Участь у ІІІ професійній прощі взяли сотні працівників галузі на чолі з начальником Тернопільського обласного  управління лісового та мисливського господарства п. Олегом Яремком, заступником голови Тернопільської облдержадміністрації п. Ігорем  Вонсом та керуючим справами Тернопільської облради п. Іваном Бабійчуком.

У Малій базиліці Зарваницької Богородиці відбулася урочиста Свята Літургія, перед  якою адміністратор Малої базиліки о. м. Дмитро Квич освятив плащаницю Ісуса Христа, подаровану працівниками лісового господарства. Після Богослужіння о. Дмитро від імені архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка) привітав усіх присутніх з професійним святом та висловив щиру подяку, що у такий особливий  день вони чисельно прибули до святого місця, щоби  просити  у Господа та Пресвятої Богородиці заступництва на наступний рік. Відтак кращим спеціалістам лісової галузі в нашій області вручили митрополичі грамотами та пам’ятні подарунки.

Опісля відбулося освячення води та панахида за Героїв, які віддали життя за незалежність  Україну. На завершення прощі  паломники взяли участь у спільній молитві в унікальному архітектурному  комплексі  «Український Єрусалим».

IMG 9214

IMG 9222

IMG 9224

IMG 9283

IMG 9300

IMG 9319

IMG 9430

IMG 9441

IMG 9462

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас

Прямі трансляції

Фотогалерея

Божественна Літургія

будні - 7.00, 13.00, 18.00

неділя - 7.00, 8.00, 18.00