Неділя, 05 грудня 2021

b 1 b 2 b 3 b 4

 

yt  txt  fb

Прощі

Більше нема новин

Свячення

Більше нема новин

Ласкаво просимо до Зарваниці

Третя квартальна зустріч екореферентів УГКЦ

Шістнадцять референтів із усіх єпархій та екзархатів Української Греко-Католицької Церкви зібрались 5-6 вересня у Марійському духовному центрі «Зарваниці» на чергову квартальну зустріч, щоби зробити звіт за літо і спланувати наступні дії своїх екологічних місій на осінь у цьому році.

1-й блок засідання був присвячений виданню Папської енцикліки «Laudato Si’», яка вже в цьому році була виданна українською мовою і стала загальнодоступною вірянам нашої Церкви та всім людям доброї волі. «Laudato Si’» - першою енциклікою Папи Франциска і першою екологічною енциклікою в історії Католицької Церкви. Документ був представленний головою екобюро УГКЦ доктором Володимиром Шереметою.

У 2-му блоці зустрічі доповідь мав професор і завідувач кафедри хімії та мікробіології Тернопільського національного технічного університету доктор Покотило Олег Степанович. Доповідь була на тему: «Вода та її значення у житті людини». Після обідньої перерви доповідь «Ліс як головний елемент екологічного балансу у природі» виголосив Островський Володимир Олександрович.

Опісля екореференти мали можливість побачити екологічні ініціативи та соціальні проекти Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, які вже тривалий час діють на території Марійського духовного центру в Зарваниці. На завершення в Малій базиліці Зарваницької Матері Божої учасники зустрічі відслужили подячну Літургію, молячись за успішні осінні екологічні місії.

IMG 8920

IMG 8921

IMG 8940

IMG 8944

IMG 8953

IMG 8954

IMG 8974

IMG 8939

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас

Прямі трансляції

Фотогалерея

Божественна Літургія

будні - 7.00, 13.00, 18.00

неділя - 7.00, 8.00, 18.00