Неділя, 05 грудня 2021

b 1 b 2 b 3 b 4

 

yt  txt  fb

Прощі

Більше нема новин

Свячення

Більше нема новин

Ласкаво просимо до Зарваниці

Члени спільноти Українська молодь Христові взяли участь у Першій прощі до Зарваниці

Перша Всеукраїнська проща членів спільноти Українська молодь Христові відбулася сьогодні, 29 червня, у Марійському духовному центрі «Зарваниця». Приурочена проща 150-ій річниці ювілею з дня народження о. Климентія Шептицького. Участь у паломництві взяла молодь з Львівської, Івано-Франківської та Тернопільсько-Зборівської архиєпархій.

Розпочалася проща спільною молитвою перед чудотворною іконою Зарваницької Матері Божої у парафіяльному храмі. Після цього учасники паломництва взяли участь у Архиєрейській Святій Літургії, яку у соборі Зарваницької Матері Божої очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор (Мартинюк). Йому співслужили священики-духівники осередків спільноти у деканатах.

Після Богослужіння владика Теодор щиросердечними словами привітав усіх молодих людей, які подолали неблизький шлях, щоб започаткувати цю традицію паломництва до святого місця.

Також програма Першої ВсеУМХівської прощі  передбачала слухання доповідей та обговорення послань митрополита Андрея Шептицького, концертну програму на співочому полі , за участі членів спільноти, рок-гурту «Зорі-Роси» та  гурту «Quo Vadis». Завершилася проща Молебнем до Пресвятої Богородиці.

IMG 9069

IMG 9073

IMG 9077

IMG 9074

IMG 9068

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас

Прямі трансляції

Фотогалерея

Божественна Літургія

будні - 7.00, 13.00, 18.00

неділя - 7.00, 8.00, 18.00