Субота, 13 серпня 2022

b 1 b 2 b 3 b 4

 

yt  txt  fb

Прощі

Більше нема новин

Свячення

Більше нема новин

Ласкаво просимо до Зарваниці

Реабілітаційний відпочинок для військових та їхніх родин

11 листопада у Марійському духовному центрі Зарваниця завершується тижневий реабілітаційний відпочинок для наших захисників та їхніх сімей. Участь в адаптаційному курсі взяли 34 особи, які прибули з Херсонської, Миколаївської, Одеської, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей.

У перший день реабілітації з військовослужбовцями та їхніми родинами зустрівся архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк). Вони спільно молилися за мир та спокій в Україні та за своїх дітей, родини. Кожному учаснику реабілітації митрополит Василій уділив архиєрейське благословення та запевнив у молитві за бійців, яка завжди присутня у святому місці.

IMG 9243

Продовж тижня з бійцями працював військовий капелан о. Микола Квич, який має досвід у реабілітаційній роботі з воїнами. З дружинами захисників займалася системно-сімейний психотерапевт Марія Ніженко. Діти мали зустрічі з дитячим психологом, а також аніматори підготували для них розважальну програму.

Військовий капелан висловив сподівання, що реабілітаційні зустрічі проводитимуться і надалі. «Військовим, які повернулися з війни, важко адаптуватися до звичного життя. Реабілітаційний курс має на меті навчити бійців справлятися з вразливістю, роздратованістю та загостреними почуттями, які їх переповнюють, а дружинам показати способи допомогти своїм чоловікам адаптуватися до нового життя» - зазначив о. Микола.

IMG 9256

IMG 9248

IMG 9235

IMG 9237

IMG 9263

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас

Прямі трансляції

Фотогалерея

Божественна Літургія

будні - 7.00, 13.00, 18.00

неділя - 7.00, 8.00, 18.00