Субота, 13 серпня 2022

b 1 b 2 b 3 b 4

Ієрейські та дияконські свячення відбулися у Зарваниці

26 вересня  архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) очолив Архиєрейську Божественну Літургію на подіумі Марійського духовного центру «Зарваниця».  Йому співслужили адміністратор Марійського духовного центру о. Ігор Засійбіда та генеральний директор благодійного фонду «Карітас» м. Тернополя о. Андрій Марчук.

У цей день до душпастирської родини Тернопільсько-Зборвської архиєпархії приєднався нововисвячений ієрей, випускник Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого, випускник Папського Латеранського університету диякон Степан Іванчик. Він отримав Святу Тайну Священства з рук митрополита Василія.

Також під час Богослужіння архиєпископ уділив дияконські свячення випускнику Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого Тарасу Пастушенку. На завершення архиєрей щиро привітав новопоставлених ієрея та диякона, побажав святості й ревності у служінні.  Також митрополит подякував хору з церкви Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста м. Монастириська, його керівникам п. Вірі Дудар та п. Наталії Громосяк за чудовий спів і духовне збагачення.В свою чергу о. Степан висловив подяку митрополиту, ректорату і викладачам Тернопільської семінарії, кожному, хто супроводжував його на дорозі до священства, усім рідним та близьким друзям.

IMG 3739

IMG 3741

IMG 3742

IMG 3756

IMG 3774

IMG 3782

IMG 3789

IMG 3797

IMG 3827

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас