Четвер, 29 вересня 2022

b 1 b 2 b 3 b 4

Архиєпископ Василій уділив ієрейські та дияконські свячення

У неділю, 29 серпня,  архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) очолив Архиєрейську Божественну Літургію у малій базиліці Зарваницької Матері Божої. У цей день архієрею співслужили ректор Тернопільської вищої духовної семінарії о. Іван Римар, парох церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Вишнівчика о. Павло Магас, сотрудник Марійського духовного центру о. Андрій Шалай та о. Юрій Городиський.

У часі Богослужіння митрополит Василій  уділив ієрейські свячення випускнику Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого та Папської  Академії Святого Альфонса Лігуорі у Римі диякону Андрію Сокульському, а також дияконські свячення  випускнику Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого, який також закінчив студії в Любліні піддиякону Олексію Лейб’юку.

По завершенні архиєпископ привітав новопоставлених душпастиря та диякона, подякував їхнім батькам за добре виховання своїх синів і молитовну підтримку на шляху до священства. Опісля нововисвячений о. Андрій зі словами щирої вдячності звернувся до митрополита Василія, ректора семінарії о. Івана Римара, своїх батьків, рідних та друзів.

IMG 6461

IMG 6479

IMG 6480

IMG 6485

IMG 6489

IMG 6493

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас