Субота, 13 серпня 2022

b 1 b 2 b 3 b 4

Ієрейські та дияконські свячення

У Лазареву суботу, 24 квітня, в Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулися священичі та дияконські свячення випускників Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого диякона Степана Кишенюка та піддиякона Миколи Барни.

У малій базиліці Зарваницької  Матері Божої відбулася урочиста Архиєрейська Літургія, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк). В часі богослужіння митрополит Василій здійснив Чин рукоположення новопоставлених ієрея та диякона.

У пастирському слові, з яким архієрей звернувся до вірних, наголосив на великому значенні священичого служіння, адже «Господь вибрав священика, щоб той займався Божими справами та інтересами на землі».  Архиєпископ вкотре попросив присутніх неустанно молитися за ревні, святі покликання у нашому народі до священичого стану. Також митрополит Василій привітав нововисвячених духовних осіб, побажав жертовно, в послуху  сповняти Божу волю та своїм служінням навернути до Небесного Батька багатьох Його дітей.

IMG 9168

IMG 9181

IMG 9182

IMG 9187

IMG 9188

IMG 9189

IMG 9198

IMG 9202

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас