Четвер, 17 червня 2021

Прохання про молитву

Графік прощ - 2019

Розпорядок Богослужінь

Пожертва на МДЦ

Вихованки колегіуму «Знамення» стали членами руху «Справжня любов чекає»

5 травня, у Томину неділю, яка у католицькій церкві є неділею Божого Милосердя, у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася особлива подія, вихованки колегіуму для дівчат «Знамення» стали членами молодіжно-мирянського руху «Справжня любов чекає». На даний час вихованки колегіуму є єдиними учасницями руху «Справжня любов чекає» у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії.

До вступу у спільноту дівчат підготувала с. Тадея Нагорняк ЧСВВ. Спочатку колегіантки взяли участь у Божественній Літургії у церкві Пресвятої Євхаристії, під час якої шестеро колегіанток склали молитовну обіцянку дотримуватись чистоти помислів, намірів, почуттів, плекати християнські чесноти. Сотрудник Марійського духовного центру о. Микола Медюх вручив дівчатам обручки, які засвідчують іхню належність до руху.  Засновниця колегіуму п. Анна Зварич вручала кожній колегіантці білу троянду, яка символізує чистоту.

«Любі дівчатка! Кожен з нас покликаний до святості. Наше тіло, яке є даром Бога-Творця, має у собі подружню ознаку. Незайманість, чистота, цнотливість має велике значення і ціну. І хоч нинішній модерний стиль життя нехтує Євангельські заповіді, залишайтесь справжніми!» - звернулася до колегіанток п. Анна Зварич, засновниця руху «Справжня любов чекає» у колегіумі «Знамення».

DSC 4127

IMG 4109

IMG 4113

IMG 4104

IMG 4116

IMG 4121

DSC 4156

IMG 4125

IMG 4131

DSC 4178

Приєднуйтесь до нас