Субота, 04 липня 2020

Прохання про молитву

Графік прощ - 2019

Розпорядок Богослужінь

Пожертва на МДЦ

Церковний календар на тиждень

Понеділок, 29 червня 2020
Понеділок, 29 червня 2020

Чудотворця Тихона Аматунтського

Святий Тихон Аматунський народився в середині IV століття на острові Кіпр у місті Амафунт (сучасний Лімасол). Батьки дали йому християнське виховання та прищепили любов до читання Святого Письма. Святий Тихон Аматунтський був єпископом у місті Аматунті. Активно проповідував Християнство на Кіпрі. Відзначався любов’ю до ближніх та ділами милосердя. Твердо і безстрашно сповідував свою віру перед язичниками. Помер в 425 році.

Вівторок, 30 червня 2020
Вівторок, 30 червня 2020

Мучеників Мануїла, Савела, Ісмаїла та Іпатія

Святі мученики Мануїл, Савел та Ісмаїл були рідними братами. У 362 році перський король послав їх до Царгорода як своїх послів, щоб укласти мир з римським імператором Юліаном Відступником. Будучи побожними християнами, святі брати відмовилися брати участі в поганському бенкеті із жертвоприношенням, який організував Імператор Юліан. За такий вчинок їх жорстоко замучити та зарубали мечем.

Середа, 01 липня 2020
Середа, 01 липня 2020

Мученика Леонтія

Святий мученик Леонтій жив у І столітті у Фінікії (сьогоднішній Ліван). Служив воєводою у війську. За сповідання християнства був повішений і до смерті забичований. Арешт Леонтія доручили двом старшинам військової частини, де служив святий. Один з них пережив важку хворобу і зцілився завдяки молитві до Бога. Це справило на військових велике враження і після зустрічі з Леонтієм обоє повірили в Ісуса Христа та прийняли святе Хрещення.

Четвер, 02 липня 2020
Четвер, 02 липня 2020

Апостола Юди Тадея

Юда Тадей був одним із дванадцяти Христових апостолів. Після зіслання Святого Духа апостол Юда Тадей проповідував Євангеліє. Закінчив Тадей своє життя у муках. На могилі святого збудований вірменський Монастир Святого Тадея, що розташований поблизу міста Маку у провінції Західний Азербайджан в Ірані. Святий Юда Тадей славиться численними чудами і його широко шанують у нашому краю.

П'ятниця, 03 липня 2020
П'ятниця, 03 липня 2020

Священомученика Методія

Святий Методій Патарський - ранньо-християнський мученик. Був єпископом Патари й Олімпу в Лікії (Мала Азія). Він відважно усним та писемним словом обороняв правдиву віру. У своїх працях святий Методій заперечував фальшиве вчення та доводив істинну христову віру. За часів правління римського імператора Максиміліана святого Методія Патарського ув’язнили та закатували до смерті. Помер 311 року в грецькій Халкиді.

Приєднуйтесь до нас