Приєднуйтесь до нас

1 липня Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ, єпископ-помічник Київської архиєпархії Йосиф Мілян очолив урочисту Божественну Літургію в Соборі Зарваницької Матері Божої на честь завершення VІІІ практичного спецкурсу ПМВ УГКЦ з місійного служіння, який проходив у Зарваниці.

1 липня у Марійському духовному центрі Зарваниця відбулася професійна проща працівників державної фіскальної служби. Участь у паломництві взяли сотні службовців та ветеранів органів фіскальної служби Тернопільської та Івано-Франківської областей. Розпочалося проща спільною молитвою у Соборі Зарваницької Матері Божої, прочани взяли участь в Архиєрейській Літургії, яку очолив єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ Йосиф Мілян.

25-26 червня у рамках паломництва українськими святинями у Марійському духовному центрі Зарваниця перебувала група прочан з Хорватії. Участь в подорожі-паломництві за маршрутом Зарваниця – Київ – Львів, яку організував Патріарший паломницький центр УГКЦ взяли 82 іноземці. Духовний супровід для своїх вірних здійснює архиєпископ і митрополит із м. Рієки Іван Девчіч.

26 червня у Марійському духовному центрі Зарваниця розпочався VIII практичний спецкурс з місійного служіння, організований Пасторально-міграційним відділом УГКЦ для семінаристів передостаннього року навчання. Участь у спецкурсі, який триватиме до 1 липня, беруть близько 90 вихованців усіх семінарій УГКЦ в Україні.

24 червня, у Неділю всіх святих українського народу, більше півтори сотні  землевпорядників Тернопільщини прибули на щорічну прощу до Марійського духовного центру Зарваниця. Участь у паломництві взяли працівники Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області, територіальних відділів у районах та ветерани земельної служби. У Соборі Зарваницької Матері Божої відбулася Архиєрейська Літургія, яку очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Теодор Мартинюк.