Приєднуйтесь до нас

28 серпня у Соборі Зарваницької Матері Божої архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк очолив урочисту Божественну Літургію з нагоди свята Успіння Пресвятої Богородиці. Під час Святої Літургії митрополит Василій уділив ієрейські свячення випускникам Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого дияконам Андрію Миколіву та Назарію Габрилею.

28 серпня у Марійського духовного центру Зарваниця завершилася проща з нагоди празника Успіння Пресвятої Богородиці, у якій взяли участь тисячі прочан з усієї України. Найчисельнішою була присутність вірних Коломийської єпархії, які щороку впродовж 5-6 днів  долають нелегкий шлях до Зарваниці, щоб просити заступництва у Пресвятої Богородиці.

Тисячі паломників 27-28 серпня прибули на прощу до Марійського духовного центру Зарваниця та взяли участь в освяченні «Українського Єрусалиму» - копії комплексу споруд Святої землі. Освятив цей унікальний архітектурний комплекс Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав, спільно з архієреями УГКЦ та чисельним духовенством.

Увечері 27 серпня тисячі вірних із запаленими свічками пройшли головною вулицею Зарваниці, співаючи пісню «Із Києва міста». Традиційно похід зі свічками розпочався біля парафіяльного храму Пресвятої Трійці та Покрову Пресвятої Богородиці і завершився біля монументу Пресвятої Богородиці на чудотворному місці. Відтак  владика Василь Івасюк, єпарх Коломийський та єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк спільно з духовенством відслужили Молебень до Пресвятої Богородиці.

25 серпня у Соборі Зарваницької Матері Божої архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк разом зі священиками Марійського духовного центру відслужили подячний Молебен до Пресвятої Богородиці з нагоди завершення будівництва «Українського Єруслиму». Також на молитві були присутні усі працівники, які брали участь у спорудженні цього унікального комплексу. Опісля митрополит Василій нагородив усіх будівельників подячними грамотами та срібними  натільними хрестами із рельєфним зображенням Гробу Господнього, на згадку про нелегку працю, виконану на Божу славу.


Актуальні новини Марійського духовного центру Зарваниця читайте на офіційній сторінці https://www.facebook.com/zarvanytsya. Приєднуйтеся

official fb page