Приєднуйтесь до нас

14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, кілька тисяч паломників прибули до Марійського духовного центру Зарваниця, щоб випросити потрібних Божих ласк за посередництвом Небесної Матері.  У Соборі Зарваницької Богородиці відбулася урочиста Архиєрейська Літургія, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк у співслужінні ректора семінарії о. Івана Римара, адміністратора собору о. м. Дмитра Квича та інших священнослужителів.

З 10 по 12 жовтня у Марійському духовному центрі Зарваниця відбулися реколекції для директорів навчально-виховних закладів Теребовлянського району, участь у яких взяли близько 30 керівників шкіл. Духовні науки про традиції українського народу в Новій українській школі  виголошував голова комісії у справах освіти і виховання Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ о. Микола Медюх.

6 жовтня у Марійському духовному центрі Зарваниця відбулася проща Чернечої Родини Воплоченого Слова, яка вже стала доброю традицією. Разом зі священиками та сестрами до відпустового місця прибуло близько тисячі паломників з Закарпаття, Івано-Франківська, Вінниці, Скадовська, Бурштина, Стрия та інших місць.

У неділю, 7 жовтня, в Марійському духовному центрі Зарваниця завершився п’ятий Всеукраїнський іконописно-живописний пленер під назвою «Вікно у небо. Зарваниця - 2018». У Соборі Зарваницької Матері Божої відбулася урочиста Божественна Літургія, яку очолив адміністратор Собору о. м. Дмитро Квич. Співслужив йому сотрудник Катедрального собору Верховних Апостолів Петра і Павла м. Чортків о. Роман Гарасимів у супроводі хору цього ж храму під керівництвом регента п. Івана Кікіса.

30 вересня у Марійському духовному центрі Зарваниця відбулася Перша Всеукраїнська проща пасічників, яку з ініціативи п. Юрія Березовського, голови громадського об`єднання «Спілки пасічників Тернопільщини» організувала Комісія у справах мирян Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.


Актуальні новини Марійського духовного центру Зарваниця читайте на офіційній сторінці https://www.facebook.com/zarvanytsya. Приєднуйтеся

official fb page