Неділя, 08 жовтня 2017 14:36

Ікону Зарваницької Богородиці коронують у Ватикані

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

На урочистій Літургії, що відбудеться 15 жовтня на площі святого Петра у Римі, з нагоди канонізації чотирьох мучеників та чотирьох святих, буде присутня для публічного почитання вірними з цілого світу копія Чудотворної Ікони Зарваницької Матері Божої.


Напередодні Літургії Папа Римський Франциск благословить корони, які будуть почіплені на копію Чудотворного Образа. Варто відзначити, що коронація самої Зарваницької Ікони відбулася рівно 150 років тому, тоді це дійство звершив Святіший Отець Пій IX.

Зважаючи на цю визначну подію, що відбудеться у Ватикані за кілька днів, Зарваницьку Ікону (копію), що вже прославилася чудами, протягом кількох місяців відновлювали у Червонограді. В 1922 році її написав Петро Холодний, знаний у наших краях митець. За радянської влади, у часи підпілля УГКЦ, її зберігали в селі. За ці роки святиня дуже зруйнувалась. Тож після цьогорічної Всеукраїнської прощі ікону Матері Божої Зарваницької відреставрували.

До складу делегації що супроводжують Ікону до Рима входять: Ректор Марійського Духовного Центру "Зарваниця" - митрофорний протоієрей Володимир Фірман, Судовий Вікарій Тернопільсько-Зборівської Митрополії - всесвітліший отець Роман Дутчак, та протоієрей Любомир Зозуляк. Вкотре на потребу Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ відгукнувся підприємець та меценат, засновник фонду «Твори добро» Ігор Гуда разом з дружиною, котрі також будуть присутні на Божественній Літургії з Святішим Отцем та взяли на себе організаційні витрати цього паломництва.

IMG 227

Прочитано 280 разів Останнє редагування Понеділок, 09 жовтня 2017 13:25