Четвер, 28 жовтня 2021

b 1 b 2 b 3 b 4

 

yt  txt  fb

Прощі

Більше нема новин

Свячення

Більше нема новин

Ласкаво просимо до Зарваниці

В Зарваниці підприємці ознайомилися з діяльністю соціальних проектів

У суботу, 22 лютого, Марійський духовний центр «Зарваниця» відвідали активні жителі Озернянської об’єднаної територіальної громади, які окрім духовного збагачення, виявили бажання ознайомитись з діяльністю соціальних підприємств та різними цікавими проектами, що діють з ініціативи МДЦ «Зарваниця». Цю духовно-пізнавальну поїздку організував сотрудник церкви Пресвятої Трійці с. Озерна о. Іван Лобур з благословення пароха храму о. Івана Колодія.

Спочатку з гостями зустрівся архиєпископ і  митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк). Митрополит побажав озернянським підприємцям наснаги у невтомній праці на благо України та уділив архиєрейське благословення. Паломники відвідали святині Марійського духовного центру, ознайомилися з історію відпустового місця.

Після цього підприємці оглянули соціальні підприємства, які діють при МДЦ «Зарваниця», відвідали цехи з виготовлення пелет  та виробництва напівфабрикатів. Також ректор Марійського духовного центру о. м. Володимир Фірман провів гостям цікаву лекцію, під час якою детальніше презентував всі соціальні ініціативи, мету, з якою вони функціонують та поділився новими ідеями. В свою чергу фермери та підприємці с. Озерна  ділилися  своїм  успішним досвідом ведення бізнесу. На завершення гості відвідали заняття з аерографії, яке проводила п. Христина Бочан для юних художників, ознайомилися з новою технікою малювання.

IMG 2171

IMG 2163

IMG 2176

IMG 2162

IMG 2182

IMG 2185

IMG 2201

IMG 2213

IMG 2235

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас

Прямі трансляції

Фотогалерея

Божественна Літургія

будні - 7.00, 13.00, 18.00

неділя - 7.00, 8.00, 18.00