Понеділок, 29 листопада 2021

b 1 b 2 b 3 b 4

 

yt  txt  fb

Прощі

Більше нема новин

Свячення

Більше нема новин

Ласкаво просимо до Зарваниці

Представники ЛАДС ділилися досвідом із членами кооперативу «Андрей»

Митрополит Андрей Шептицький був добрим пастирем  для своїх вірних. Він дбав про надійне фінансове забезпечення українців, яке є важливою складовою для піднесення духовності нації. Вирішення проблеми низького рівня життя людей митрополит вбачав у створенні кооперативів – об’єднання у спільноти для ведення господарської та іншої діяльності. Андрей Шептицький казав: «На кооперації в переважній частині спирається добробут народу. Через кооперацію, через організацію, через скупчування наших сил, через порядок і єдність ми вдесятеро множимо наші економічні сили, наш добуток».

Ще в грудні 2018 року з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка)  у с. Вишнівчик почав діяти сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Андрей», створений при Марійському духовному центрі.

28 березня у конференц-залі МДЦ «Зарваниця» відбулася зустріч членів кооперативу «Андрей» з представниками Львівської аграрної дорадчої служби. Організував зустріч ректор Марійського духовного центру о. м. Володимир Фірман. Діяльність цієї служби спрямована на допомогу у вирішенні труднощів, які виникають перед фермерами у процесі створення кооперативів. Цікавою інформацією, щодо роботи кооперативів, ділилися президент Львівської дорадчої служби п. Іван Паньків та працівники ЛАДС  п. Михайло Вишньовський, п. Віталій Степанович, п. Микола Шпек.

Спікери розповіли членам кооперативу про плюси ведення спільної господарської діяльності, історію розвитку кооперативного руху в Україні, а також значення таких об’єднань за кордоном. Ознайомили із сучасними методами господарювання, дали практичні поради догляду за коровами, а також ділилися історіями успішних кооперативів у Львівській та Івано-Франківській областях.

IMG 3468

IMG 3480

IMG 3484

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас

Прямі трансляції

Фотогалерея

Божественна Літургія

будні - 7.00, 13.00, 18.00

неділя - 7.00, 8.00, 18.00