Четвер, 21 жовтня 2021

Прохання про молитву

Графік прощ - 2019

Розпорядок Богослужінь

Пожертва на МДЦ

Проща працівників акціонерного товариства «Тернопільгаз»

Кожного року в Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбувається паломництво працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Тернопільської області, з нагоди професійного свята. Щоби продовжити добру традицію працівники газової служби в неділю, 3 жовтня,  прибули до відпустового центру, щоби єднатись у духовну спільноту. Очолилив паломництво голова правління ПрАТ «Тернопільгаз» п. Олег Караванський. 

Архиєрейську Божественну Літургію на подіумі МДЦ «Зарваниця» очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор (Матринюк), у співслужінні ректора Марійського духовного центру о. м. Володимира Фірмана, сотрудника МДЦ о. Миколи Медюха там духівника спільноти "Подружні зустрічі" о. Андрія Пиптика.

Після Богослужіння владика Теодор сердечними словами  привітав учасників професійної прощі, які чисельно прибули до відпустового місця. Також на згадку про це паломництво архієрей вручив від імені архиєпископа і митрополита Василія (Семенюка) подячну грамоту голові ПАТ «Тернопільгаз» п. Олегу Караванському. Опісля традиційно відбулося освячення води. Також відбулося нагородження найкращих працівників нафтової та газовою галузі в Тернопільській області. На завершення паломники молилися на Хресній дорозі та в «Українському Єрусалимі».

IMG 3135

IMG 3140

IMG 4020

IMG 4035

IMG 4052

IMG 4056

IMG 3152

IMG 4058

IMG 4075

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас