Четвер, 29 жовтня 2020

Прохання про молитву

Графік прощ - 2019

Розпорядок Богослужінь

Пожертва на МДЦ

У Зарваниці встановили хрест на куполі майбутньої Католицької академії

Сьогодні, 3 липня,  у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулося освячення хреста, встановленого на куполі Католицької  багатофункціональної навчально-освітньої академії. Чин освячення здійснили адміністратор малої базиліки Зарваницької Матері Божої о. м. Дмитро Квич, настоятель храму Перенесення мощей св. отця Миколая м. Тернопіль о. Любомир Зозуляк та сотрудник Марійського духовного центру о. Зиновій Пахолок. Будівництво академії розпочалося у 2019 році з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка) та з ініціативи ректора Марійського духовного центру «Зарваниця» о. м. Володимира Фірмана. 

Пригадуємо, що зводиться цей  багатофункціональний центр з метою створити платформу, де б зацікавлена, ініціативна молодь могла отримувати нові знання, натхнення для розвитку свого краю. Тут організовуватимуться формаційні вишколи, Школа молодого лідера, курси для катехитів, реколекції для різних молодіжних організацій, проводитимуться зустрічі з відомими духовними лідерами.  

Також у приміщеннях академії відбуватимуться зустрічі з провідними спеціалістами, які ознайомлюватимуть з новими методами виробництва продукції, аграрним туризмом, сільськогосподарським менеджментом, кооперуванням, соціальним підприємництвом. Окремо планується організувати курси для військовослужбовців та учасників бойових дій, що дати їм можливість працевлаштовуватися в сільськогосподарській сфері.

Мета цього закладу – навчити зацікавлених осіб створювати свої прибуткові проекти. Адже розвиток соціального підприємництва та малого бізнесу допоможе вирішити проблеми економічного розвитку та матеріального забезпечення українців.

IMG 8095

IMG 8101

IMG 8097

IMG 8115

IMG 8117

IMG 8158

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас