Приєднуйтесь до нас

Святкування Різдва Христового у Зарваниці розпочалося увечері 6 січня, коли священики разом з парафіянами та всіма присутніми веселою колядою прославляли новонародженого Божого Сина у храмі Пресвятої Трійці та Покрови Пресвятої Богородиці. Опісля на території  Марійського духовного центру «Зарваниця» відбулося відкриття різдвяних шопок. Як і кожного року усі присутні мали можливість оглянути святкові композиції: «живу» шопку, виставку колекції вертепів з різних країн світу, шопку «Ангельське містечко» та інші різдвяні інсталяції.

7 січня, в одне з найрадісніших свят - День народження Спасителя,  багато вірян прибули до Зарваниці, щоб по-особливому пережити цей благословенний час зустрічs із маленьким Дитятком. Вони брали участь в урочистих Божественних Літургіях, приступали до святих Тайн Покаяння та Євхаристії. Після вечірнього Богослужіння студенти  Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого прославляли новонародженого Христа вертепом та колядою.

IMG 0786

IMG 0787

IMG 1071

IMG 1051

IMG 1078

прес-служба Марійського духовного центру


Актуальні новини Марійського духовного центру Зарваниця читайте на офіційній сторінці https://www.facebook.com/zarvanytsya. Приєднуйтеся

official fb page