Приєднуйтесь до нас

Сьогодні, 2 червня, кілька тисяч дітей та молоді взяли участь у ІІ Всеукраїнській прощі Марійських та Вівтарних дружин до Зарваниці. Розпочалося паломництво Божественною Літургією, яку відслужив адміністратор Собору Зарваницької матері Божої о. м. Дмитро Квич. Опісля архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк привітав маленьких прочан та здійснив урочисту посвяту і прийняття нових членів спільнот.

Після спільної трапези, діти разом із аніматорами танцювали банси, співали пісні та працювали у групах, слухаючи катехизацію. Далі на подіумі перед Собором відбулася духовно-мистецька програма, за участі членів спільнот, а також декана Теребовлянського о. Івана Довгошиї, координатора Марійських спільнот Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Василя Брони та семінаристів Тернопільської вищої духовної семінарії ім. патріарха Й. Сліпого. Завершилося паломництво Молебнем до Пресвятої Богородиці.


Актуальні новини Марійського духовного центру Зарваниця читайте на офіційній сторінці https://www.facebook.com/zarvanytsya. Приєднуйтеся

official fb page