Прочанину на замітку

15 жовтня у Ватикані Святіший Отець Франциск, Папа Римський, благословив корони для чудотворної ікони Матері Божої Зарваницької, яка перебуває у Соборі Марійського духовного центру Зарваниця.

14 жовтня у Марійському духовному центрі Зарваниця Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк уділив піддияконські свячення студентам 7 курсу Тернопільської вищої духовної семінарії.

30 вересня у Марійському духовному центрі Зарваниця відбулася традиційна проща Чернечої Родини Воплоченого Слова.

30 вересня, напередодні Дня Вчителя, у Марійському духовному центрі Зарваниця відбулася Всеукраїнська проща освітян.

В Святому місці Фатімі (Португалія) з 26 по 29 вересня 2017 р. Б. відбувається з’їзд ректорів Марійських духовних центрів Європи. Зарваниця входить до асоціації 20 Марійських духовних місць Європи.

Соціальне підприємництво – це бізнес, метою якого є вирішення соціальних проблем. Прибутки від нього спрямовуються, головним чином, на розвиток бізнесу, громадські справи чи на вирішення гострих суспільних проблем.

24 вересня у Соборі Зарваницької Матері Божої відбувся І тур ХІ Міжнародного дитячого фестивалю духовної пісні на честь Пресвятої Богородиці «О Мати Божа, Райський Цвіте».

23 вересня з благословення Ариєпископа і Митрополита Василія Семенюка у Марійському духовному центрі Зарваниця відбулася Перша Всеукраїнська Проща Студентів.Участь у паломництві взяли близько 500 осіб з різних куточків України.

30 вересня 2017 р. Б. в Марійському духовному центрі Зарваниця відбудеться сьома професійна проща з нагоди Дня працівника освіти.

23 вересня 2017 р. Б. в Марійському духовному центрі  Зарваниця відбудеться Всеукраїнська студентська проща, яку організовує Центр Академічного Душпастирства при Патріаршій Комісії у справах молоді УГКЦ.

Сторінка 1 із 6