Прочанину на замітку

17-18 лютого у Марійському духовному центрі Зарваниця відбулася зустріч членів Братства Святого Йосифа з міста Чортків.

З 29 січня по 04 лютого у Марійському духовному центрі Зарваниця пройшов реабілітаційний відпочинок для учасників АТО та їхніх сімей.На духовну віднову до відпустового місця прибули 56 осіб з різних куточків України.

Ікона Зарваницької Матері Божої, яку Папа Римський Франциск коронував у Римі, відвідає парафії Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Тисячі прочан прибули 19 січня до Марійського духовного центру Зарваниця на свято Богоявлення Господа нашого Ісуса Христа.

Увечері на Меланії, 13 січня, до Марійського духовного центру Зарваниця завітали художні колективи, які своїми різдвяними дійствами та колядками створювали святковий настій для усіх прочан.

13 січня до Марійського духовного центру Зарваниця привезли копію ікони Зарваницької Матері Божої.

9 січня у Марійському духовному центрі Зарваниця відбулося нагородження капеланів та волонтерів.

З 4 по 14 січня у Марійському духовному центрі Зарваниця приймають вчителів з Щастинської обласної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Луганської області.

7 січня, у день празника Різдва Христового, у Марійському духовному центрі Зарваниця відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив  Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк.

У ніч з 31 грудня на 1 січня у Марійському духовному центрі Зарваниця молитовно зустріли Новий рік.

Сторінка 1 із 8